Pradžia: 2023 liepos 10 d.
12:00 val.
Pabaiga: 2023 rugpjūčio 4 d.
14:00 val.

Nuo liepos 10 d. kviečiame aplankyti nacionalinio konkurso „Lietuvos spaudos fotografija 2023“ finalininkų darbus. Iš daugiau nei 3000 konkursui pateiktų kadrų vertinimo komisija išrinko apie 80 pavienių nuotraukų bei 5 fotoreportažus ir fotoistorijas. Atrinkti kadrai jums leis iš naujo išgyventi tiek skaudžią žinią apie karą Ukrainoje, tiek džiugias kultūrinio ar sporto gyvenimo akimirkas bei per įvairias detales perteiks visą praeitų metų, kupinų nerimo bei susitelkimo, pjūvį.

Konkursas „Lietuvos spaudos fotografija“ jau daugiau kaip dvidešimt metų siekia skatinti šalies fotožurnalistus atsakingai rengti vizualinę informaciją, ieškoti savito požiūrio į įvykius šalyje ir pasaulyje. Ir nors konkurso taisyklės reguliariai peržiūrimos, atsižvelgiant į pasaulinių konkursų patirtį bei fototechnikos tobulėjimą, tačiau pagrindinis jų reikalavimas – nenuklysti nuo realybės –visuomet išlieka.

Tikimasi, kad šis, 2022 metus apibendrinančių nuotraukų rinkinys, suteiks ateities kartoms aiškesnį, gilesnį ir platesnį dabarties kasdienybės suvokimą, paskatins dar labiau domėtis šalies ir pasaulio aktualijomis, aktyviau įsilieti į pilietinį ir visuomeninį gyvenimą.

Parodos organizatoriai – Lietuvos žurnalistų sąjungos Spaudos fotografų skyrius ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija.

Paroda veiks iki rugpjūčio 4 d.

Detalesnė informacija:
Renginio organizatoriai: Lietuvos žurnalistų sąjungos Spaudos fotografų skyrius ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija
Renginio tipas:  Parodos
Atsakingas asmuo: Daiva Bepirštienė | Tel. +370 343 52637
Renginio vieta:  Didžioji salė (II aukštas), Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Adresas: Vytauto g. 22, Marijampolė
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email