Automatinis vertėjas:

Nuo gegužės 12 d. bibliotekoje eksponuojami nacionalinio konkurso „Lietuvos spaudos fotografija 2021“ finalininkų darbai, kuriuose savaip atsiskleidžia 2020-ieji su visais savo sunkumais ir džiaugsmais.
Konkurse dalyvavo per 110 šalies fotografų, kurie pateikė arti 3200 nuotraukų.Konkursas „Lietuvos spaudos fotografija“ tiesiogiai prisideda prie lietuviškos humanistinės fotografijos tradicijos tęstinumo. Jau dvidešimt metų jis kviečia šalies fotografus skirti daugiau dėmesio įvykių dalyviams ir stebėtojams, geriau suprasti, perteikti jų išgyvenimus, ieškoti savito pažiūrio atsakingai vizualiai informuojant visuomenę apie reikšmingus įvykius ir gyvenimą mūsų šalyje bei pasaulyje.Šiemet tarp tradicinės konkurso kategorijos „Portretas“ darbų gausu emociškai stiprių, giliai paliečiančių kadrų, kurie lieka su žiūrovu ilgam. Kategorijoje „Kultūra ir pramogos“ pateikiamos nuotraukos rodo, kaip mokame džiaugtis paprastais dalykais, o „Kariuomenė“ kaip visuomet iškart perkelia į retai iš arti matomą įvairų ir nelengvą Lietuvos karių pasaulį.

Maloniai kviečiame į parodos uždarymo renginį. Svečiuose – Lietuvos žurnalistų sąjungos spaudos fotografų skyriaus vadovė Evgenia Levin.

Detalesnė informacija:
Renginio tipas:  Parodos
Atsakingas asmuo: Daiva Bepirštienė | Tel. +370 343 50714
Renginio vieta:  Didžioji salė (II aukštas), Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Adresas: Vytauto g. 22, Marijampolė
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email