Automatinis vertėjas:

„Kiekvienais metais duodame pažadus sau keisti įpročius: daugiau sportuoti, skaityti, imtis įgyvendinti senas svajones. Aplinkai neabejingų žmonių pasižadėjimai susiję su klimato krizės aliarmu: mažiau ar jokios mėsos, daugiau kelionių viešuoju transportu ir pėsčiomis, jokio perteklinio plastiko ir t.t.“ – teigia Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkė Ieva Budraitė.


Klimato krizė vis intensyvėja. Lietuvoje šiuo metu pokyčius jaučiame ne taip ryškiai, tačiau situacija netrukus gali keisis iš esmės. Auganti vidutinė pasaulinė temperatūra skatina orų ekstremumus: staigias ir stiprias liūtis, šalčio ir karščio bangas, potvynius, sausras, gaisrus. Šie savo ruožtu mums kelia egzistencinius iššūkius: kaip apsaugoti ir pritaikyti pastatus, kelius, gamybos ir tiekimo grandines ar kitą infrastruktūrą, kaip apsaugoti gamtinės aplinkos įvairovę?

Nepasiruošimas ar uždelstas prisitaikymas prie šių iššūkių – kainuoja. Ką galime padaryti? Kaip turėtume veikti? Į visus šiuos klausimus padės atsakyti aplinkosaugos politikos ekspertė Ieva Budraitė.

Detalesnė informacija:
Renginio organizatoriai: Žaliosios politikos institutas ir Europe Direct Marijampolė
Renginio tipas:  Renginiai
Atsakingas asmuo: Daiva Bepirštienė | Tel. +370 343 50714
Renginio vieta:  Didžioji salė (II aukštas), Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Adresas: Vytauto g. 22, Marijampolė
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email