Pradžia: 2023 birželio 6 d.
17:00 val.
Pabaiga: 2023 liepos 7 d.
17:00 val.

Birželio 6 d. 17.00 val. maloniai kviečiame į Kalvarijos krašto kūrėjo, dailininko Vytauto Kalinausko piešinių parodos „Viskas apie knygą“ atidarymą.

Dailininkas sukūręs ne vieną personalinę parodą Kalvarijoje, Marijampolėje, Kaune, Vilkaviškyje, Alytuje, taip pat ne viename Lenkijos mieste, jau šimtais skaičiuojami sukurti paveikslai.

Vytautas Kalinauskas gimė 1958 m. rugsėjo 18 d. Kalvarijoje. Mokėsi Kalvarijos Br. Pušinio vidurinėje mokykloje. 1979 m. baigė Kauno St. Žuko dailės technikumą. 1979-1996 m. daugelyje įmonių dirbo dailininku-apipavidalintoju. Nuo 1996 m. užsiima pedagogine veikla, rengia personalines parodas Lietuvoje, Lenkijoje, dalyvauja Kalvarijos savivaldybės kultūriniame gyvenime, dailės pleneruose, iliustruoja Kalvarijos krašto kūrėjų kūrybą. Mėgsta žvejoti, šaudyti iš lanko ir lipdyti iš molio.

„Paveikslo kūrimas man niekada nebuvo spontaniškas aktas. Tai – dažniausiai pastojimas kažkokia idėja, išnešiojimas, ieškojimas sprendimo, darbas ir dažnas nepasitenkinimas rezultatu – visada galima padaryti įdomiau, kitaip ar tobuliau…“ (V. Kalinauskas)

Paroda Viešosios bibliotekos Mažojoje salėje (II aukšte) veiks iki liepos 7 d.

Detalesnė informacija:
Renginio organizatoriai: Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka ir dailininkas Vytautas Kalinauskas
Renginio tipas:  Parodos
Atsakingas asmuo: Daiva Bepirštienė | Tel. +370 343 52637
Renginio vieta:  Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Adresas: Vytauto g. 22, Marijampolė
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email