Augustina Miknevičiūtė
2022 gruodžio 19 d.

Atkeliavus didžiausioms metų šventėmis esame pratę pirkti įvairias kalėdines puošmenas… Kartais, rodos, kaip be to galime apsieiti? Nors viskas kainuoja tikrai nepigiai.

Juk visi puošiasi, miestas pilnas švieselių, gražiausių dekoracijų, norisi taip pat spindėti, atrodyti geriau arba bent jau ne prasčiau. Dažnai mieliau renkamės puošmenas nusipirkti negu savo rankdarbiais puošti namus, darbo vietas, įstaigas, kuriose dirbame.


Jau antrus metus iš eilės renkamės sudėtingesnį kelią – grožį kurti savo rankomis, kuris nereikalautų didelių išlaidų. Praeitais metais miestą stebinome originalia idėja – Sasnovskio barščiais, piktu augalu, kuris mūsų dėka virto gražia ir jaukia Kalėdų puošmena.


Šiais metais puošmenoms vėlgi panaudojome žaliąsias medžiagas – nereikalingas nukirsto garbanoto gluosnio šakas. Vietoj to, kad būtų sudegintos, jos virto estetiška, paslaptinga kalėdine puošmena. Garbanotas gluosnis žavi savo formomis, šakos lyg vijokliai raitosi į šalis kurdamos kitokią kalėdinę atsmosferą. Nudažytas baltai įstabusis gluosnis LED juostų pagalba spindi tamsoje, traukia akį, sukuria paslaptį ir kviečia prieiti.


Tad kviečiame ir mes keliaujant pro biblioteką užsukti pasigrožėti, išsirinkti knygą, išgerti kavos, pabūti mūsų Kalėdinėje oazėje.

Taip pat dėkojame mūsų darbuotojams – kūrybinei komandai Ligitai, Augustinai, Dariui, Romui, Eglei ir Evelinai. Jų dėka galime džiaugtis jaukiomis, magiškomis ir originaliomis Kalėdų puošmenomis.

gluosnis
kalėdinis
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email