Jūratė Pajaujienė
Vedėja
2023 vasario 15 d.

2021-2022 m. bibliotekoje vykdyto projekto „Sidabrinis amžius“ metu įvairiuose sveikos gyvensenos, kūrybiškumo ugdymo, gėlininkystės ir želdinių formavimo bei kituose mokymuose, renginiuose, užsiėmimuose dalyvavo gausus būrys bendraminčių, kurie tapo vienas kito ir bibliotekos draugais. Ne iš vieno projekto dalyvio sulaukėme klausimo, prašymo susitikimus tęsti, išklausėme lūkesčius ir vėl burti šią puikią bendruomenę bendroms idėjoms ir kūrybiniams užsiėmimais.

Miela ir jauku buvo gauti projekto dalyvių fotografijas iš jų namuose vykusių savarankiškai suorganizuotų susitikimų, kūrybinių dirbtuvių – bibliotekoje susitikę nepažįstami ar tik iš matymo vienas kitą žinantys žmonės atrado bendrystę – tai pats geriausias veiklos, rengiamų projektų įvertinimas mums. 🥰

Atsižvelgę į poreikius ir pasitarę su nemaža dalimi projekto dalyvių, kviečiame projekto „Sidabrinis amžius“ narius ir visus susidomėjusius tapti bibliotekos klubo „Margainis“ nariais, inicijuoti, dalyvauti klubo susitikimuose, veiklose.

Klubo „Margainis“ pirmasis šventinis susitikimas jau vasario 22 d. 15.00 val. Minėsime Marijampolės miesto gimtadienį dalyvaudami žaismingoje viktorinoje „Pažink savo miestą“, vaišinsimės, susipažinsime ar prisiminsime vieni kitus.

Taip pat aptarsime klubo veiklos sritis: rinksime klubo susitikimų datas, svarstysime veiklos kryptis, formuosime užimtumo grafiką, teiksime idėjas ir pasiūlymus susitikimų užimtumo planavimui.

Informacija kilus klausimams:
tel. 8 651 35245
el. p. info@marvb.lt

margainis
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email