Daiva Bepirštienė
Kultūrinės veiklos vadybininkė
2023 liepos 19 d.

Jau šį penktadienį, liepos 21 d. 18.00 val. visus visus kviečiame į prie bibliotekos įsikūrusią jaukią terasą, kurioje savo muzikiniais kūriniais džiugins jauni, kūrybingi ir talentingi atlikėjai – Nedas Lužanskis (trimitas) ir Ieva Taraskevičiūtė-Dievaži.

Muzikinį vakarą atidarys jaunas, perspektyvus būsimas Vytauto Didžiojo universiteto studentas – Nedas Lužanskis. Nedas trimitu groja nuo 5 klasės, baigė Marijampolės Meno mokyklą (mokytojas Mindaugas Biveinis). Šiais metais įstojo į džiazo studijų programą ir visas savo ateities perspektyvas sieja su muzika.

Vakaro vinis – Ieva Taraskevičiūtė. Šią merginą pažįsta daugelis marijampoliečių – visur dalyvaujanti, jauna, veikli ir kūrybinga mergina muzika domisi nuo mažens. Pianinu groti mokėsi nuo 4 metų. Gitara groti išmoko namie iš tėčio ir brolio. Antroje klasėje pradėjo lankyti Marijampolės Meno mokyklą. Be visų kitų talentų Ieva studijuoja aeronautikos inžineriją Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU arba Vilniaus Tech).

Ievos sceninis vardas – Dievaži. Pasirodo, tai mėgstamiausias jos lietuviškas žodis. Jauna atlikėja teigia, kad muzika jai visada buvo širdies dalykas ir ji klauso savo širdies…

Ateikite pasiklausyti ir Jūs! Bus nepaprastai gera ir jauku!

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email