Monika Pileckaitė
Vyriausioji bibliotekininkė
2023 spalio 30 d.

Spalio 26 d. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Draugystės padalinyje tradiciškai rinkosi skaitytojų klubas „Obuolys nuo obels“. Su Marijampolės policijos bendruomenės pareigūnėmis Edita Ežerskiene ir Akvilė Remeikiene kalbėtasi apie eismo saugumą, kaip svarbu tamsiuoju metų laikotarpiu dėvėti  atšvaitus arba aprangą su šviesą atspindinčiais elementais. Pareigūnės priminė bendravimo kultūros, tolerancijos, pagarbos svarbą, siekiant užtikrinti visų eismo dalyvių saugumą. Aptarta ir kita aktuali tema – kaip atpažinti ir apsisaugoti nuo sukčių.

Spalio 27 d. popietę bibliotekoje vyko regioninės ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir kūrybinių darbų parodos „Spalvoto skėčio kelionė“ atidarymas. Mažieji ugdytiniai padedant mokytojoms ir palaikomi šeimos narių deklamavo eilėraštį, šoko lietaus šokį. Pasirodymas kaip ir pati paroda — keliantis geras emocijas bei leidžiantis į lietingą metų laiką, kartais laikomą niūriu ir žvarbiu, pažvelgti su šypsena. Parodą ir renginį organizavo Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rūta“ mokytojos Gintarė Petkevičienė, Laura Naujokienė ir Jūratė Kanapickienė.

Paroda „Spalvoto skėčio kelionė“ eksponuojama iki lapkričio 10 d.

Spalio 28 d. Draugystės bibliotekos lankytojai ir svečiai rinkosi jaukiai praleisti laiką kartu. Bibliotekos partneriai — VšĮ Socialinės integracijos centras „Mes kartu” (vadovė Renata Ašipauskienė)  supažindino su deimantinių mozaikų hobiu, kurio metu dalyviai kūrė piešinius naudodami mažus plastikinius deimantus. Deimantinė mozaika dažnai pasitelkiama kaip atsipalaidavimo veiklos technika, pritraukianti žmones, kurie mėgsta kūrybinį darbą ir rankdarbius. Nors tai laiko ir kantrybės reikalaujantis užsiėmimas, bet jis suteikia galimybę sukurti nuostabius ir blizgančius vaizdus, atsipalaiduoti, išreikšti kūrybiškumą ir tiesiog maloniai praleisti laiką.

Informacinio pranešimo autorius: Monika Pileckaitė

Nuotraukų autoriai: Monika Pileckaitė ir Danutė Lukšienė

Nuotraukų galerija:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email