Evelina Burbienė
Vyresnioji bibliotekininkė
2023 lapkričio 22 d.

Net aštuoni bibliotekos darbuotojai turėjo galimybę pagilinti savo kompetencijas mokymuose, kurie buvo finansuojami pagal Europos Sąjungos programą Erasmus+. Prabėgus vos kelioms savaitėms po mokymų, į bibliotekos konferencijų salę buvo pakviesti bibliotekos darbuotojai, kad su jais būtų galima pasidalinti gerąja patirtimi.

Nors asmeninių patirčių niekas neatstoja, tačiau mokymų dalyviai noriai dalijosi naujai įgytomis žiniomis ir potyriais su bibliotekos ir jos padalinių darbuotojais. Jie trumpai pristatė Erasmus+ programą ir jos teikiamas galimybes, pasidalijo savo kelionės įspūdžiais ir, žinoma, dalimi to, ką išmoko. Taip pat buvo pristatytas ir mokymų tikslas – internetinių mokymų įvairiomis temomis rengimas, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę išmokti naudotis technologijomis ir jų teikiama nauda.

Patirtimi besidalijantys darbuotojai vieną iš programų, kuria buvo mokoma naudotis mokymų metu, pristatė ir praktiškai, kad visi galėtų pamatyti, jog mokymosi procesas gali būti be galo įdomus ir įtraukus ir kad kompiuterinės technologijos yra vienas iš tų įrankių, kurį reikėtų pasitelkti kasdienėse veiklose.

Nuotraukų galerija:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email