Dalia Sudeikienė
Igliaukos biblioteka
2023 gruodžio 15 d.

Į atvirą pamoką Igliaukos kaimo bibliotekoje kvietė Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos 4 klasės gimnazistai su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušra Brusokiene. Renginyje dalyvavo gimnazijos administracijos darbuotojai, mokytojai. Tai tęstinė, atvira kalėdinė pamoka vykstanti netradicinėje erdvėje. Jos metu skambėjo lietuvių rašytojų eilės, prozos  kūrinių ištraukos.

Advento laikotarpiu dažniau susimąstom apie Žmogų ir Dievą…

„…kiek daug šviesos, koks kelias, koks dangus prisnigęs, – kalbasi „angelai“ Evelina ir Sandra. Dangus šviečia, kelias bėga, o Dievas – Dievas pasilieka. Ir taip kasdien – nuo ryto iki vakaro, – atsako Gabija. Visada ir visur yra plyšys, pro kurį gali prasibrauti šviesos spinduly“, – tvirtina Aligija.

Melodinguose Viktorijos gitaros akorduose tiesiog šventai nuskamba Orintos žodžiai „…šilta ant delno, nes duoti – tai gauti… Dėkok už dieną, kuri vien tau sutverta“ – pritaria Eglė.

Mūsų galioje atgaivinti sveiką, prasmingą bendravimą – kai žiūrime į akis kalbėdamiesi, kai atsakome vieni į kitų klausimus, kai išklausome vyresniųjų gyvenimo išminties, žavimės jaunimo kūrybinėmis idėjomis, ieškome bendrų sprendimų, vienybės. Tuomet ir atgimsta pažinimo džiaugsmas per bendravimą.

Juk pažinimo erdvė – beribė… Ir mes visada turėsime kuo pasidalinti.

Igliaukos padalinio bibliotekininkė Dalia Sudeikienė

Nuotraukų galerija:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email