Eglė Misiūnaitė
Lankytojų aptarnavimo centras
2024 kovo 8 d.

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Knygų erdvėje atidaryta Vilkaviškio vyskupijos Carito Socialinės reabilitacijos asmenims su negalia bendruomenės paslaugos užimtumo būrelio „Aš galiu“ atvirukų paroda „Su auštančiu pavasariu“. Rankomis kurti atvirukai – tarsi priminimas, kad kadaise gauti atviruką reiškė parodyti didelį dėmesį žmogui, kuriam jis būdavo skirtas.

Parodą pristatė senjorų ir neįgaliųjų klubo „Bičiuliai “ pirmininkė Karolina Uldinskaitė, kuri teigė, kad atvirukų kolekcija skirta paminėti ne tik artėjančiam pavasariui, bet ir Tarptautinei moters dienai.
Marijampolės savivaldybės Tarybos narys ir Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas dėkojo parodą pristatantiems nariams, kurie su didžiule meile kūrė atvirukus šiai parodai bei Petro Kriaučiūno viešajai bibliotekai, suteikiančiai galimybes rengti įvairias kūrybinių darbų parodas, kurias gali pamatyti visuomenė. Renginyje taip pat dalyvavo ir bendruomenę sveikino Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos direktorė Daiva Kirtiklienė, Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Jolita Žukelienė, Vilkaviškio vyskupijos Carito direktorius Gintaras Urbštas, vokalinis ansamblis„Ygla“ ir kiti svečiai.

Nieko nėra gražiau už rankų darbo atvirukus, kurie suteikia daug džiaugsmo ir pozityvių emocijų. Tai išties nepaprasto kruopštumo reikalaujantys reljefiniu popieriumi, karpytomis detalėmis bei rankų darbo gėlėmis puošti atvirukai. Kruopštus darbas, laikas ir pastangos kuriant rankų darbo atviruką gali tapti ypatinga ir asmenine rūpestingumo ir meilės išraiška.

Kviečiame atvykti į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Knygų erdvę ir pasigrožėti rankų darbo kurtais atvirukais iki kovo 28 d.

Nuotraukų galerija:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email