2024 kovo 8 d.

Minėdami vieną gražiausių ir jautriausių Lietuvos valstybingumo istorijos švenčių puoselėkime patriotiškumą, meilę tėvynei, laisvės kainą ir jos suteikiamą atsakomybę.

Šia proga viešoji biblioteka kviečia:

Kovo 11 d. 12.00 val. Valavičių bibliotekoje (Valavičių kaimas, Marijampolės sav.), renginys „Iš kur atsirado Marijampolė” kartu su muziejininku-istoriku Arūnu Kapsevičiumi. Renginio metu kviečiame apžiūrėti mūsų kraštiečio, talentingo gamtos fotografo Vaido Karpavičiaus, gamtos fotografijų parodą.

Nuo kovo 18 d. viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 22, Marijampolė) bus eksponuojamos iniciatyvos „Laisvės stulpai“ instaliacijos – bendruomenės kūrinys, atliepiantis Lietuvos ir Ukrainos vienybę, o taip pat paminėti idėjos autoriaus Alekso Bartkaus knygos „Asmenybės okupacijų labirintuose“ pirmąsias išleidimo metines.

Taip pat kviečiame apžiūrėti internete prieinamą virtualią parodą NEPABŪGĘ SAVO DRĄSOS. Paroda yra skirta Kovo 11-osios akto signatarams, kilusiems iš Marijampolės krašto. SPAUSKITE ČIA.

Kelkime Lietuvos trispalvės vėliavas šalia savo namų, su pagarba žvelkime atgal ir su viltimi į rytojų. Su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

FGXJK
DHJ
gjkc
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email