Gerda Matusevičienė
2024 kovo 12 d.

Regis greitai bėga laikas… Rudenį keitė žiema, o žiemą – pavasaris. Kol dar žemė tik bunda, virš galvų jau lekioja sugrįžę paukščiai ir dovanoja savo skambias giesmes. Retkarčiais pykstame, nes rytais ramybės neliko… Kas jeigu tos giesmės negirdėtume dešimtmetį? Ar dar ir beprisimintume paukščių muziką?

Iki pat vasaros pradžios įgyvendinsime projektą „EKO pavasaris“, kurio metu vaikus, šeimas ir visus norinčius pakviesime į edukacines veiklas, kurios skatins pažinti gamtą, ją tausoti ir saugoti ateities kartoms. Visai neseniai Multicentro Facebook.com paskyroje prašėme vienu žodžiu apibūdinti pavasarį. Jums pavasaris – tai atbudimas, gamta, žaluma, saulė ir šiluma. Todėl pavasarį vėl kviečiame prisiminti gamtą, žvelgti į jos grožį ir atrasti džiaugsmą.

Metų tėkmė ir įsisiūbavęs gyvenimo tempas nepalieka erdvės žavesiui? O ką jau ir kalbėti apie peną akims, juk visai greitai žemę nuspalvins žiedai! Sustabdykite akimirkas, įamžinkite žiedus ir leiskite akims džiaugtis. Kviečiame dalyvauti fotografijų parodoje-konkurse „Žieduose“:

🌱 Dalyvauti gali visi norintys – vaikai, jaunimas, suaugusieji, kolektyvai.

🌱 Fotografijose turi atsispindėti bebundanti, žiedais pasipuošusi gamta ir (arba) tarp žiedų besislepianti žmogaus veikla.

🌱 Vienas dalyvis iki 2024 m. balandžio 19 d. 18:00 val. el. p. multicentras@marvb.lt gali pateikti 1-5 kokybiškas, eksponavimui tinkamas fotografijas. Jeigu nuotraukų nepavyksta išsiųsti nurodytu el. paštu, prašome susisiekti Multicentro Facebook asmenine žinute arba tel. +37034391553.

🌱 Siunčiant būtina nurodyti autorių (pasirinktinai – vardą/pavardę/pseudonimą), amžių, kontaktinius duomenis (pasirinktinai – telefono numerį/el. pašto adresą/soc. tinklų paskyrą). Nebūtina pridėti, tačiau organizatoriams įdomu trumpas fotografijos apibūdinimas.

Nuo balandžio 23 d. fotografijos dalyvaus virtualiame konkurse Multicentro Facebook.com paskyroje, nuo balandžio 30 d. – bus eksponuojamos Vaikų ir jaunimo edukacijos centre, o gegužės mėn. bus leidžiami kokybiškų darbų atvirlaiškiai. Paroda taip pat bus eksponuojama Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos filialuose ir Mobiliojoje bibliotekoje (vietą ir laiką skelbsime marvb.lt).

KONKURSO NUOSTATAI

Konkurso organizatorius Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centras

Projektas „EKO pavasaris“ finansuojamas Marijampolės savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis

Nuotraukų galerija:
Kategorijos:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email