Dalia Sudeikienė
Igliaukos biblioteka
2024 balandžio 24 d.

Šeštadienį lietus ir žvarba nesutrukdė atvykti į Ugnės Tamašauskaitės (Sudeikių anūkės), Marijampolės Totoraičio progimnazijos 6 A klasės mokinės parodos „Šviesa iš tamsos“ pristatymą.

Prieš keletą metų Ugnė lankė Marijampolės meno mokyklą. Dabar piešia savarankiškai – ieško savęs bandydama įvairias technikas.

Renginio metu eilės skaitė Brigita Lefikaitė (Kelmelių anūkė), Marijampolės Totoraičio progimnazijos 2 klasės mokinė, gitara grojo Viktorija Vanagaitė, Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos abiturientė.

Esame dėkingos visiems, kurie žvarbią šeštadienio dieną apsilankė parodos pristatyme. Pokalbį apie Ugnės spalvas praturtino Brigitos, Kristinos deklamuojamos eilės ir Viktorijos atliekamos dainos. Parodos autorės piešinių erdvėje gėlės yra vienintelis elementas, kuriantis nuotaiką, perteikiantis būseną, atskleidžiantis pasakojimą. Įdomu tai, kad tos gėlės keliauja iš vieno paveikslo į kitą: vienuose darbuose jos po vieną „Išskirtinis“, kituose – jau dvi ar daugybė kitų „Gėlės auga iki dangaus“. Išlaikydama harmoniją, savo piešiniuose Ugnė įžiebia šviesą, tačiau palieka vietos ir tamsai.

 „Man patinka kovoti su tamsa – suardyti ją šviesiomis linijomis, priversti šviesti ir spindėti“, – sako autorė.

Gyvenimas yra gražus… Laikas – tai dovana, kurio, kažkodėl, tik vaikystėje atrodo daug. Mes dažnai keliaujame vieni pas kitus, kai yra patogu ir gera. O kartais nereikia jokių sąlygų, tik širdies…

Dalia Sudeikienė

Igliaukos padalinio bibliotekininkė

Nuotraukų galerija:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email