Gerda Matusevičienė
2024 gegužės 28 d.

Jau šį savaitgalį Marijampolėje prasideda saldusis Cukrinis festivalis. Net penkias dienas truksiančių renginių sūkuryje jau ne vienus metus įsitaisęs ir Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos vardas.

Tradiciškai kartu su Cukriniu festivaliu prasidės Teatralizuotų garsinių pasakų skaitymų Vytauto Didžiojo parke sezonas, kuris pasižymi unikalia idėja sujungiančia netradicinę erdvę, aukštuosius parko medžius, knygas ir pramogas. Be to, renginiuose jau įprato dalyvauti ne tik tėvai su vaikais, bet ir miesto svečiai, kurie nori pažinti mūsų kraštą ir išvykas derina su galimybe lankytis renginiuose, o trumpa stotelė parke jiems leidžia atsikvėpti bei patirti skaitymo malonumą.

Tad būkite tie, kurie jau dešimtmetį trunkančio sezono metu nepamirš pledo ir geros nuotaikos, septynis ketvirtadienius skubės į parką, skaitys ir juoksis po saulėtu dangumi. Beje, sezoną užbaigs liepos 18 d. vyksianti didžioji Knygos šventė su edukacijomis ir koncertais didžiojoje scenoje.

Taigi, gegužės 30 d. 15:00 val. Vytauto Didžiojo parke prasideda Teatralizuotas garsinių pasakų skaitymų sezonas! Atidaryme svečiuosis Bravo teatras, kuris susirinkusiuosius pakvies stebėti spektaklį „Baubukas“. Juk kiekvienas turime savo baubukų? Ar žinote, jog skaitant knygas galima su jais susidraugauti?

Nepamirškite pledo ir geros nuotaikos, skubėkite į Vytauto Didžiojo parką!

Projektą „Knyginėtojai“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Marijampolės savivaldybė

Kategorijos:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email