Automatinis vertėjas:
Autorius: Douglas Kennedy
Kategorija: Naujos knygos

Epinė amerikiečių rašytojo Douglas Kennedy istorija apie meilę ir likimo išdaigas, kurios lemia ne vienos kartos gyvenimus. „Besivejant laimę“ – tai pasakojimas, persisunkęs pakilios pokarinio Niujorko dvasios ir bėgant laikui nekintančios meilės.

1945 metai, Manhatanas, Padėkos dienos išvakarės. Karas baigėsi, o Eriko Smito vakarėlis įsisiūbuoja – visi jo geriausi, protingiausi draugai iš Grinvičo rajono yra čia. Yra ir jo sesuo Sara – nepriklausoma, atvira jauna moteris, tik pradėjusi savo kelią didžiuliame miestą.

Sara – jauna rašytoja, nepaklususi tėvų norams, palikusi Hartfordą ir pradedanti savo literatūrinį kelią pokariniame Niujorke. Ji gavo trokštamą darbą žurnale „Life“ ir mielai atvyksta pasilinksminti į brolio organizuojamą vakarėlį.

O tuomet į vakarėlį įžengia Džekas Malounas – Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės žurnalistas, ką tik grįžęs iš karą pralaimėjusios Vokietijos. Tai žmogus, kurio požiūris į pasaulį absoliučiai skiriasi nuo Eriko ir jo draugų. Šis lemtingas Saros ir Džeko susitikimas ir jų pasirinkimai bei sprendimai, kuriuos jie priims vėliau, smarkiai paveiks juos pačius ir jų artimuosius.

Knygos „Besivejant laimę“ istorija nukels į dabartinį Manhataną, kur Džeko duktė Keitė kankinsis ieškodama savęs ir bandydama surasti savo kelią. Tačiau tai padaryti sunku, nenujaučiant, kokios praeities jėgos suformavo jos asmenybę ir likimą.

„Besivejant laimę“ – tragiška meilės istorija, išsiskleidusi tarp energingo optimizmo pokario Niujorke ir po to sekusio Makartnio epochos košmaro. Tai istorija apie lemiamus moralinius pasirinkimus, ištikimybę ir likimo švystelėtus atsitiktinumus.

http://www.patogupirkti.lt/knyga/Besivejant-laime.html

Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email