Gerda Matusevičienė
2023 kovo 21 d.

Visai neseniai minėjome Pasaulinę Žemės dieną. Šią dieną visame pasaulyje skatinama pagalvoti apie aplinką, kurioje gyvename, vyksta diskusijos, dalijamasi gerosiomis patirtimis.

Vaikų ir jaunimo edukacijos centro darbuotojai kartu su Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ pedagogėmis Neringa Akelaitiene ir Asta Paulevičiene šiai dienai paminėti jau beveik dešimtmetį organizuoja respublikinį piešinių konkursą, kuriame vaikai kviečiami piešti Žemę, jos gamtą ir saugojimą. Dėkojame pedagogėms už draugystę, o vaikams už piešinius.

Parodos-konkurso „Spalvota žemės svajonė“ laureatų apdovanojimas

Fotografijų paroda-konkursas „Gamta ir industrija“

Kaip jau rašėme anksčiau, šiais metais pavasaris lai būna „EKO pavasaris“! Įgyvendindami projektą „Žalias kampas“ kviečiame dalyvauti parodoje-konkurse „Gamta ir industrija“.

Dalyvaudami mėginkite sau atsakyti į klausimus „Kas yra gamta industrijoje? Kas yra industrija gamtoje? Kaip jos sąveikauja, kokią žmogaus veiklą galiu įžvelgti pro objektyvą?“. Idėjų galite pasižvalgyti Multicnetro Facebook.com paskyroje, kur visą pavasarį vyksta akcija „EKO pirmadienis“, kurios metu skelbiami su aplinkosauga susiję faktai.

Trumpos konkurso sąlygos:

  • Dalyvauti gali visi norintys – vaikai, jaunimas, suaugusieji, kolektyvai.
  • Fotografijose turi atsispindėti gamtos ir industrijos sąveika, besaikio vartojimo padariniai, gerosios aplinkosauginės praktikos.
  • Vienas dalyvis iki 2023 m. liepos 31 d. 18:00 val. el. p. multicentras@marvb.lt gali pateikti 1-5 kokybiškas, eksponavimui tinkamas fotografijas.
  • Siunčiant būtina nurodyti autorių (pasirinktinai – vardą/pavardę/pseudonimą), amžių, kontaktinius duomenis (pasirinktinai – telefono numerį/el. pašto adresą/soc. tinklų paskyrą). Nebūtina pridėti, tačiau organizatoriams įdomu trumpas fotografijos apibūdinimas.

Nuo rugpjūčio 7 d. fotografijos taps edukacinės parodos dalyviais ir bus eksponuojamos Bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centro Ekspozicijų erdvėje bei dalyvaus Multicentro facebook.com paskyros konkurse, kur vyks balsavimas už labiausiai patikusius darbus.

Parodos-konkurso „Gamta ir industrija“ nuostatai.

Projektas „Žalias kampas“ finansuojamas Marijampolės savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis

Kategorijos:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email