Informacijos išteklių ir vadybos skyrius
2023 spalio 3 d.

Rugsėjo 30 d. Želsvos progimnazijos salėje įvyko renginys ,,Želsvos bibliotekai – 70”. Į šią šventę susirinko ne tik Želsvos kaimo gyventojai, bet ir gausus būrys svečių. Renginyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės vicemerė Agnė Pavelčikienė, tarybos nariai, savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis ir administracijos darbuotojai.

Po renginio vedėjo Ričardo Bagdanavičiaus įžangos renginio organizatorė Irena Lunskienė pristatė parodą ,,Žvilgsnis į Želsvos istoriją”, kalbėjo apie parodoje minimus Želsvos krašto žmones, bendruomenę, lankytinas vietas ir bibliotekos organizuotus renginius. I. Lunskienė pristatė Marijampolės savivaldybės finansuotą projektą ,,Želsva pasaulyje”, kurio metu išleistas leidinys pristatantis net keturiolikoje pasaulio šalių šiuo metu gyvenančius želsviečius, o po pasaulį išsibarsčiusius Želsvos gyventojus primins skulptoriaus Vido Cikanos sukurtas mažosios architektūros kūrinys – Išeivio skulptūra, papuošusi Želsvos skverą. Želsvos skvere pastatytas ir skulptoriaus Vido Cikanos sukurtas, Irenos Lunskienės dovanotas knygų skaitytojo suolelis.

Renginyje taip pat dalyvavo ir muzikinius kūrinius atliko Sasnavos skyriaus mišrus vokalinis ansamblis ,,Melodija” ir grupė ,,Projektas“. Iš karto po koncerto renginio svečiai buvo pakviesti į nuostabiai sušvitusios Išeivio skulptūros atidarymą.

Jubiliejaus proga pristatytą parodą ,,Žvilgsnis į Želsvos istoriją“, nuo spalio 3 d. bus galima pamatyti Želsvos bibliotekoje.

Daumantas Šimanauskas

Vyresnysis bibliotekininkas

Nuotraukų galerija:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email