Monika Pileckaitė
2024 birželio 28 d.

Tradiciniu tampantis projektas „Draugystės kultūros forumas“ šiais metais subūrė ne tik Draugystės mikrorajono, bet ir Marijampolės miesto literatūros, meno ir muzikos mylėtojus.  

Trečiaisiais projekto įgyvendinimo metais vyko susitikimas su marijampoliete menininke Odeta Venslovaite, kuri Draugystės bibliotekoje pristatė savo pirmąją autorinę kūrybinių darbų parodą „Teptuko viražai“. Ryški paroda ir menininkės nuoširdumas, energija sukvietė daug lankytojų, kurie galėjo gyvai pabendrauti ir susipažinti su įvairiomis kūrybos technikomis.

Baigiamajame projekto „Draugystės Kultūros Forumas 3“ renginyje dalyvavo Lietuvoje meno ir literatūros srityse žinomi žmonės: Violeta Palčinskaitė – Lietuvos poetė, dramaturgė, scenaristė, vertėja; Lolita Varanavičienė  – leidyklos „Tyto alba“ įkūrėja ir vadovė, Lietuvos leidėjų asociacijos prezidentė;  Vygantas Kazlauskas – gydytojas ir muzikos kūrėjas, scenos ir autorinių dainų atlikėjas, renginių organizatorius ir režisierius. Trys projekto svečiai pristatė unikalią literatūrinę-muzikinę programą, įkvėptą gyvosios klasikės Violetos Palčinskaitės gyvenimo ir kūrybos.

Dėkojame Marijampolės savivaldybės administracijai ir Marijampolės Petro Kriaučiūno viešajai bibliotekai už galimybę Marijampolės miesto bendruomenei gyvai susitikti, pamatyti ir išgirsti istorijas apie literatūrą, meną, kūrybą ir gyvenimą, pasiklausyti skambių, melodingų dainų.

Nuotraukų galerija:
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email